Piątek, 20 października 2017 r.
Organizacja Międzyzakładowa NSZZ "Solidarność" Pracowników Poczty Polskiej
 




Organizacje
Podzakładowe


Humor dnia

>>> Gustaw Czarnowski - Nasz kandydat w wyborach do Zarządu Poczty Polskiej SA <<<

Kontakty


Kontakt z mediami:

- Przewodniczący Bogumił Nowicki - e-mail: nowicki@solidarnosc.net; tel. 506121169.

- Wiceprzewodn. Paweł Jędrzejewski - e-mail: jedrzejewski@solidarnosc.net; tel. 506121181.

- Wiceprzewodn. Andrzej Piekarz - e-mail: piekarz@solidarnosc.net; tel. 506121174.

- Wiceprzewodn. Janusz Szabowski - e-mail: szabowski@solidarnosc.net; tel. 506121227.



Organizacje Podzakładowe NSZZ "Solidarność" Pracowników
Poczty Polskiej z podziałem na województwa (kliknij na mapie):
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie wielkopolskie łódzkie lubelskie œwiętokrzyskie podkarpackie lubuskie dolnoœlšskie opolskie œlšskie małopolskie

Organizacje Podzakładowe NSZZ "Solidarność":

Nazwa/Miejscowość
Przewodnicząca(y)
Adres Telefon/fax/e-mail
Pracowników Poczty Polskiej w Warszawie
Lidia Gos
ul. Łączyny 8
00-900 Warszawa
kom: 502015729
Lidia.Gos@warszawa.poczta-polska.pl
gos@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Warszawa Centrala
Agnieszka Musiał
ul. Rodziny Hiszpańskich 8
02-685 Warszawa
kom.: 502 019 465
fax: 22 65 65 976
agnieszka.musial@centrala.poczta-polska.pl
musial@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Warszawie Centrum
Andrzej Warpas
ul. Świętokrzyska 31/32
00-001 Warszawa
biuro: 22 505 35 25; kom: 502 019 036
Andrzej.Warpas@warszawa.poczta-polska.pl
warpas@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej Warszawa Południe-Zachód
Maria Stachowska
ul. Towarowa 5
00-965 Warszawa
kom.: 533 624 512
stachowska@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej OR Centrum Logistyki w Warszawie
Wiesław Gutowski
ul. Łączyny 8
00-900 Warszawa
biuro: 22 548 17 60; kom.:502 019 414
Wiesław.Gutowski@warszawa.poczta-polska.pl
gutowski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Warszawie
Marcin Soszyński
ul. Targowa 73
03-700 Warszawa 4
kom.: 502 019 476
Marcin.Soszynski@warszawa.poczta-polska.pl
soszynski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Ciechanowie
Grzegorz Surwiński
ul. Grodzka 1
06-400 Ciechanów
surwinski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Ostrołęce
Piotr Mierzejewski
ul. Graniczna 8
07-410 Ostrołęka
kom.: 509 554 745
fax: 760-25-94
Piotr.Mierzejewski@lodz.poczta-polska.pl
mierzejewski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Siedlcach
Piotr Wedziuk
ul. Poniatowskiego 2
08-100 Siedlce
biuro: 644-40-76
wedziuk@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Płocku
Krzysztof Pączek
ul. Bielska 14B
09-400 Płock
biuro: 24 262-56-18; kom.: 502 019 858
fax: 24 262-66-78
Krzysztof.Paczek@warszawa.poczta-polska.pl
paczek@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Olsztynie
Mariusz Długiński
ul. Pieniężnego 19
10-900 Olsztyn
kom.: 608 657 216
dluginski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Olsztynie
Janusz Majchrzak
ul. Partyzantów 39
10-900 Olsztyn
kom.: 502 018 635
majchrzak@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Logistyki w Olsztynie
Piotr Glinka
ul. Towarowa 4
10-417 Olsztyn
kom.: 501 718 460
glinka@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Bartoszycach
Witold Darski
ul. 11-go Listopada 3
11-200 Bartoszyce
biuro: 89 762 02 19; kom.: 502 018 573
fax: 89 762 02 19
Witold.Darski@olsztyn.poczta-polska.pl
darski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Giżycku
Robert Kujawski
ul. Pocztowa 2
11-500 Giżycko
kom.: 667 118 373
Robert.Kujawski@olsztyn.poczta-polska.pl
kujawski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Ostródzie
Waldemar Szajkowski
ul. Mickiewicza 15
14-100 Ostróda
kom.: 501 647 042
szajkowski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Białystoku
Wojciech Cebula
ul. I Armii Wojska Polskiego 8A
15-100 Białystok
cebula@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Suwałkach
Janusz Wiszniewski
ul. K. Pułaskiego 52
16-400 Suwałki
biuro: 87 565 01 16; kom.: 502 018 672
Janusz.Wiszniewski@olsztyn.poczta-polska.pl
wiszniewski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Łomży
Sławomir Chiliński
ul. Pl.Pocztowy 1
18-400 Łomża
kom.: 502 018 825
Slawomir.Chilinski@olsztyn.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Lublinie
Zbigniew Kosowski
ul. Krakowskie Przedmieście 50
20-940 Lublin
kom.: 502 015 214
Zbigniew.Kosowski@lublin.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Lublinie
Marek Kawecki
ul. Krakowskie Przedmieście 50
20-940 Lublin
biuro: 81 532 43 41; kom.: 502 015 239
Marek.Kawecki@lublin.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Lublinie
Romuald Talarek
ul. Pocztowa 1
20-400 Lublin
biuro: 81 534 36 03; kom.: 605 898 585
fax: 81 534 36 03
romualdtalareklublin@interia.pl 
Pracowników Poczty Polskiej POL Lublin
Stanisław Wójcik
Sierpińskiego 26
20-954 Lublin
kom.: 502 015 540
Solidarnosc.Pollublin@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Białej Podlaskiej
Grażyna Abram
ul. Plac Wolności 9
21-500 Biała Podlaska
kom.: 502 015 064
Grazyna.Abram@lublin.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Chełmie
Leszek Gimlewicz
ul. I Armii WP 41
22-100 Chełm
biuro: 82 564 23 40, kom.: 502 015 238
fax: 82 5657871
Leszek.Gimlewicz@lublin.poczta-polska.pl
gimlewicz.leszek@gmail.com 
Pracowników Poczty Polskiej w Zamościu
Agnieszka Zumska
ul. Kościuszki 9
22-400 Zamość
biuro: 84 638-50-99; kom.: 502 019 848
agnieszka.zumska@poczta-polska.pl
solidarnosc.zamosc@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Kielcach
Wanda Osełka
ul. Pl.Niepodległości 2
25-001 Kielce
biuro: 41 345 43 80; kom.: 502 015 149
Wanda.Oselka@kielce.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Radomiu
Wojciech Redestowicz
ul. Prażmowskiego 2
26-600 Radom
biuro: 48 362 65 06; kom.: 502 015 231
Wojciech.Redestowicz@lublin.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Krakowie
Krzysztof Strzałka
ul. Prokocimska 6
30-949 Kraków
biuro: 12 652-33-76; kom.: 502 014 536
fax: 12 652-33-95
Krzysztof.Strzalka@krakow.poczta-polska.pl
krzysztof.strzalka69@gmail.com 
Pracowników Poczty Polskiej Centrum Logistyki Kraków
Bandyk Marek
ul. Cystersów 21
31-553 Kraków
biuro: 12 410-60-59; kom.: 502 014 704
fax: 12 410-60-59
Barbara.Dudzik@krakow.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej Regionu Kraków
Andrzej Piekarz
ul. Grochowska 2
30-940 Kraków
biuro: 12 254 86 03; kom.: 502 014 674
fax: 12 254 86 05
andrzejp7@onet.eu
Andrzej.Piekarz@krakow.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Tarnowie
Krzysztof Jania

 
Pracowników Poczty Polskiej w Nowym Sączu
Jan Kociołek
ul. Dunajewskiego 10
33-300 Nowy Sącz
biuro: 18 442 16 13; kom.: 502 014 212
fax: 18 442 16 13
Jan.Kociolek@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Rzeszowie
Andrzej Ruszel
ul. Asnyka 9
35-959 Rzeszów
kom.: 508 208 255
Andrzej.Ruszel@krakow.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Krośnie
Marek Jurczak
ul. Kościuszki 26
38-500 Sanok
biuro: 13 420 23 64; kom.: 500 059 611
fax: 13 420 23 64
Marek.Jurczak@krakow.poczta-polska.pl
marek.jurczak@interia.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Tarnobrzegu
Renata Ryś
ul. Sokola 3a
39-400 Tarnobrzeg
 
Pracowników Poczty Polskiej Centrum Logistyki w Katowicach
Lech Pastuszka
ul. Rolna 7
40-555 Katowice
biuro: 32 252-10-71; kom.: 502 013 790
fax: 32 252-38-86
Lech.Pastuszka@katowice.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Katowicach
Wanda Kociołek
Pl. Oddziałów Młodzieży Powstańczej 6
40-949 Katowice
biuro: 32 253 23 53
fax: 32 253-23-53
Wanda.Kociolek@katowice.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Sosnowcu
Ireneusz Respondek
ul. 3 maja 24
41-200 Sosnowiec
biuro: 32 266-02-95; kom.: 660 543 434
fax: 32 266-02-95
Ireneusz.respondek@op.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Zabrzu
Regina Samek
Pl. Dworcowy 1
41-800 Zabrze
biuro: 32 271-43-98; kom.: 516 175 952
fax: 32 271-49-00
Regina.Samek@katowice.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Chorzowie
Danuta Dyszy
ul. K. Miarki 2
41-902 Bytom
kom.: 509 272 269
Danuta.Dyszy@katowice.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Częstochowie
Artur Kowalski
ul. Orzechowskiego 7
42-202 Częstochowa
kom.:
 
Pracowników Poczty Polskiej w Bielsko-Białej
Urszula Sytniewska
ul. 1-go Maja 2
43-300 Bielsko Biała
biuro: 33 815-85-71; kom.: 502 013 205
fax: 33 815-85-71
Urszula.Sytniewska@katowice.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Opolu
Jerzy Chrobak
ul. Krakowska 46
45-076 Opole
biuro: 77 472 27 34; kom.: 502 013 460
jerzy.chrobak@vp.pl
Jerzy.Chrobak@katowice.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej we Wrocławiu
Henryka Król
ul. Krasińskiego 1
50-945 Wrocław
biuro: 71 347-18-86; kom.: 506 121 306
fax: 71 347-18-86
Henryka.Krol@wroclaw.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej Centrum Logistyki we Wrocławiu
Józefa Malec
ul. Kolejowa 63/65
50-945 Wrocław
kom.: 502 019 895
Jozefa.Malec@wroclaw.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej OR Wrocław
Jerzy Raciborski
ul. Krasińskiego 1
50-945 Wrocław
kom.: 502 018 009
Jerzy.Raciborski@wroclaw.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Legnicy
Halina Trzepacz
ul. Piastowska 72
59-220 Legnica
biuro: 850-03-25; kom.: 502 018 270
fax: 850-03-25
Halina.Trzepacz@wroclaw.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Jeleniej Górze
Władysław Gołębiowski
ul. Pocztowa 9-10
59-500 Jelenia Góra
 
Pracowników Poczty Polskiej w Komornikach
Marcin Gallo
ul. Polna 120
60-900 Komorniki
biuro: 61 899 65 21; kom.: 502 016 172
Marcin.Gallo@poznan.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Poznaniu
Witold Paluszak
ul. Bolesława Chrobrego 36/21
62-200 Gniezno
biuro: 61 425 46 07; kom.: 506 121 234,
502 157 334
fax: 61 425 46 07
Witold.Paluszak@poznan.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Koninie
Robert Stęperski
ul. Kolejowa 5a
62-510 Konin
kom.: 513 252 449
 
Pracowników Poczty Polskiej w Kaliszu
Piotr Śledź
ul. Dworcowa 2
62-800 Kalisz
biuro: 62 767-75-25; kom.: 601 797 487
fax: 62 767-75-25
sledz@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Gorzowie Wlkp.
Sławomir Steltmann
ul. Jagiellończyka 4/104
66-400 Gorzów Wielkopolski
www.solidarnoscpocztagorzow.pl
biuro: 95 721 02 26; kom.: 502 016 077
Slawomir.Steltmann@poznan.poczta-polska.pl
s.steltmann@gmail.com 
Pracowników Poczty Polskiej Centrum Logistyki w Szczecinie
Elżbieta Kowal
ul. Gdańska 15a
70-661 Szczecin
kom.: 502 017 440
Elzbieta.Kowal@szczecin.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Szczecinie
Anna Żarkowska
ul. Dworcowa 20b
70-900 Szczecin
kom.: 502 017 143
fax: 440-12-20
Solidarnosc.Szczecin@szczecin.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Stargardzie Szczecińskim
Paweł Romacki
ul. Barnima 2
73-110 Stargard Szczeciński
kom.: 697 406 794
romacki-pawel@wp.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Koszalinie
Wiesław Królikowski
ul. Pocztowa 1
75-017 Koszalin
kom.: 505 921 301
fax: 348-95-87
krolikowski.w@gmail.com 
Pracowników Poczty Polskiej w Słupsku
Marcin Paszkowski
ul. Kołłątaja 31
76-200 Słupsk
kom.: 603 316 263
paszkowski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Gdańsku
Gustaw Czarnowski
ul. Targ Rakowy 7/8
80-940 Gdańsk
biuro: 58 32 66 500; kom.: 506 121 182
czarnowski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej Centrum Logistyki w Gdańsku
Andrzej Stępień
ul. Partyzantów 70
80-952 Gdańsk
biuro: 341-20-31; kom.: 502 012 714
fax: 341-35-39
stepien@solidarnosc.net
Andrzej.Stepien@gdansk.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Gdyni 2
Mieczysław Trybułowski
ul. Plac Konstytucji 2
81-900 Gdynia
kom.: 517 304 888
trybulowski@solidarnosc.net
kpo4gdynia2solidarnosc@wp.pl 
Pracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Rejonu w Gdyni
Jan Zalewski
ul. 10 lutego 10
81-301 Gdynia
kom.: 502 012 392
zalewski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej Centrum Logistyki w Bydgoszczy
Kazimierz Kuźniak
ul. Gajowa 99
85-700 Bydgoszcz
biuro: 52 370-55-13; kom.: 502 012 752
Kazimierz.Kuzniak@gdansk.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej COF COR Bydgoszcz
Beata Kwaśnicka
ul. Bernardyńska 15
85-940 Bydgoszcz
biuro: 325-52-15; kom.: 515 275 837
fax: 325-52-15
Beata.Kwasnicka@bydgoszcz.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Bydgoszczy
Piotr Wesołek
ul. Jagiellońska 6
85-950 Bydgoszcz
Piotr.Wesolek@bydgoszcz.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Lisim Ogonie
Władysław Bembnista
ul. Pocztowa 12
85-900 Bydgoszcz
 
Pracowników Poczty Polskiej w Toruniu
Janusz Szabowski
ul. Rynek Staromiejski 15
87-100 Toruń
kom.: 501 625 951
Janusz.Szabowski@gdansk.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej we Włocławku
Agnieszka Lewandowska
ul. Chopina 54
87-800 Włocławek
biuro: 231-57-58
fax: 231-57-58
Agnieszka.Lewandowska@bydgoszcz.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej Centrum Logistyki w Łodzi
Urszula Dorota Dyjaczyńska
Al. Włókniarzy 227
90-945 Łódź
kom.: 502 015 917
Urszula.Dyjaczynska@lodz.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Łodzi
Paweł Jędrzejewski
ul. Kościuszki 5/7
90-940 Łódź
kom.: 502 015 603
Halina.Filipczak@lodz.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Piotrkowie Trybunalskim
Dariusz Matyka
ul. Słowackiego 17
97-300 Piotrków Trybunalski
Dariusz.Matyka@lodz.poczta-polska.pl 


Sonda
Czy w Twoim miejscu pracy (czytaj: Poczta Polska SA) stosowany jest wobec Ciebie mobbing ze strony przełożonych?











 
Webmaster: Sławek  ®2007