Organizacje Podzakładowe NSZZ "Solidarność" na obszarze województwa dolnośląskiego:


Nazwa/Miejscowość
Przewodnicząca(y)
Adres Telefon/fax/e-mail
Pracowników Poczty Polskiej we Wrocławiu
Henryka Król
ul. Krasińskiego 1
50-945 Wrocław
biuro: 71 347-18-86; kom.: 506 121 306
fax: 71 347-18-86
krol@solidarnosc.net
Henryka.Krol@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej Centrum Logistyki we Wrocławiu
Józefa Malec
ul. Kolejowa 63/65
50-945 Wrocław
kom.: 502 019 895
malec@solidarnosc.net
Jozefa.Malec@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej OR Wrocław
Jerzy Raciborski
ul. Krasińskiego 1
50-945 Wrocław
kom.: 502 018 009
raciborski@solidarnosc.net
Jerzy.Raciborski@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Legnicy
Wojciech Rosół
ul. Piastowska 72
59-220 Legnica
kom.: 697 410 961
rosol@solidarnosc.net
wojciech.rosol@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Jeleniej Górze
Paweł Wysocki
ul. Pocztowa 9-10
58-500 Jelenia Góra
kom.: 601 428 206
wysocki@solidarnosc.net
pawel.wysocki@poczta-polska.pl