Organizacje Podzakładowe NSZZ "Solidarność" na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego:


Nazwa/Miejscowość
Przewodnicząca(y)
Adres Telefon/fax/e-mail
Pracowników Poczty Polskiej Centrum Logistyki w Bydgoszczy
Kazimierz Kuźniak
ul. Pocztowa 12
85-940 Lisi Ogon
biuro: 52 339-62-71; kom.: 502 012 752
kuzniak@solidarnosc.net
Kazimierz.Kuzniak@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej COF COR Bydgoszcz
Joanna Perzan
ul. Bernardyńska 15
85-940 Bydgoszcz
biuro: 325-51-09; kom.: 880 318 090
perzan@solidarnosc.net
Joanna.Perzan@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Bydgoszczy
Piotr Wesołek
ul. Jagiellońska 6
85-950 Bydgoszcz
wesolek@solidarnosc.net
Piotr.Wesolek@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Lisim Ogonie
Władysław Bembnista
ul. Pocztowa 12
85-900 Bydgoszcz
bembnista@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Toruniu
Janusz Szabowski
ul. Rynek Staromiejski 15
87-100 Toruń
kom.: 501 625 951
szabowski@solidarnosc.net
Janusz.Szabowski@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej we Włocławku
Agnieszka Lewandowska
ul. Chopina 54
87-800 Włocławek
231-57-58
fax: 231-57-58
lewandowska@solidarnosc.net
Agnieszka.Lewandowska@poczta-polska.pl