Organizacje Podzakładowe NSZZ "Solidarność" na obszarze wojewodztwa pomorskiego:


Nazwa/Miejscowość
Przewodnicząca(y)
Adres Telefon/fax/e-mail
Pracowników Poczty Polskiej w Gdańsku
Urszula Szczepańska
ul. Targ Rakowy 7/8
80-940 Gdańsk
biuro: 58 32 66 500; kom.: 517 402 616
szczepanska@solidarnosc.net
Urszula.Szczepanska@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej Centrum Logistyki w Gdańsku
Andrzej Stępień
ul. Partyzantów 70
80-952 Gdańsk
biuro: 341-20-31; kom.: 502 012 714
fax: 341-35-39
stepien@solidarnosc.net
Andrzej.Stepien@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Gdyni 2
Kazimierz Treder
ul. Plac Konstytucji 2
81-900 Gdynia
kom.: 507 140 729
treder@solidarnosc.net 
Pracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Rejonu w Gdyni
Jan Zalewski
ul. 10 lutego 10
81-301 Gdynia
kom.: 502 012 392
zalewski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Słupsku
Andrzej Tatysiuk
ul. Kołłątaja 31
76-200 Słupsk
kom.: 607 632 576
tatysiuk@solidarnosc.net